درمان ریشه دندان

درمان ریشه دندان هنگامی مورد نیاز می باشد که دندان دچار پوسیدگی پیشرفته باشد یا عفونت دندانی رخ داده باشد. این درمان ساده می تواند دندان طبیعی شما را نگاه دارد و شما را از نیاز به درمان ایمپلنت یا بریج های دندانی دور نگاه دارد. علائم بروز عفونت به طور کلی دندان درد حاد یا حساسیت به گرما و سرما و یا حساسیت به دق می باشد.
اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید، دندانپزشکان کلینیک تخصصی آفاق به شما درمان ریشه را توصیه می نماید تا مشکل بیماری عصب دندان را رفع نماید. عصب دندان که دچار مشکل شده است، خارج می گردد و سیستم ریشه دندان به طور کامل تمیز شد و سپس با مواد دندانی پر می گردد. این درمان معمولاً نیاز به بی حسی موضعی داشته و ممکن است بسته به نوع درمان از یک تا دو جلسه زمان برد. این درمان در ۹۰ درصد از موارد موفقیت آمیز می باشد. در کلینیک آفاق، درمان ریشه هم به صورت عمومی و هم تخصصی ارائه می گردد. در موارد تخصصی که درمان های پیچیده برای دندانهایی که کانالهای پیچیده دارند و یا مشکلات ساختمان دندانی دارند و یا حتی دندانهایی که نیاز به درمان مجدد ریشه دارند، همگی توسط متخصصین این رشته صورت می پذیرد.

نظرات بیماران دندان‌پزشکی آفاق

مجموعه دندانپزشکی کامل و مدرن در فضایی آرام و بدون استرس را در کلینیک تجربه کردم و از دندانپزشک های خوبی که در آن مجموعه مشغول به کار میباشند کاملا رضایت دارم. زیبایی دندان های خود را مدیون تلاش دندانپزشکان متبحر آن کلینیک هستم.

مجله آموزشی

فهرست